top of page

Welkom bij Scouts Joe-English Heusden

Inschrijvingen nieuwe leden komende jaren: zie onder 'Inschrijvingen scoutsjaar 2024-2025'

Inschrijvingen scoutsjaar 2024-2025

UPDATE: voor het huidige scoutsjaar (2024-2025) zullen we geen nieuwe kapoenen (leeftijd 1e en 2e leerjaar) meer toelaten. Ook bij de wouters (leeftijd 3e en 4e leerjaar) zitten we aan een maximum aantal leden.

 

De inschrijvingen voor het scoutsjaar 2024-2025 zijn reeds geopend. U kunt dat terugvinden onder het tabblad 'Evenementen' op onze website. Onderstaand vindt u iets meer uitleg over hoe de (her-)inschrijving te werk gaat.

Inschrijving nieuwe leden 2024-2025

Alle kinderen die interesse hebben om lid te worden van onze scouts volgen 2 (test)vergaderingen. Na deze 2 (test)vergaderingen worden ze vervolgens uitgenodigd om zich al dan niet in te schrijven bij onze scouts. Om de organisatie vlot te laten verlopen en te zorgen dat uw kind tijdens de testvergaderingen verzekerd is, stuurt u voor uw kind een eerste keer komt proberen een mail naar groepsleiding@joe-english.be met de naam van het kind, de leeftijd/tak en een gsm-nummer dat we tijdens de vergadering in geval van nood kunnen contacteren.

Bij onze jongste tak (de kapoenen*) werken we met een (wacht-)lijst voor nieuwe leden, waar voorrang wordt gegeven aan kinderen met oudere broers/zussen binnen onze scouts.

Na de 2 testmomenten krijgt u een mail van ons (groepsleiding@joe-english.be) met de vraag om definitief in te schrijven. Daarnaast zullen ook enkele extra basisgegevens opgevraagd worden zodat wij een persoonlijk account kunnen maken op de Groepsadministratie - de officiële registratietool van Scouts&Gidsen Vlaanderen.

Herinschrijving leden 2024-2025

Alle kinderen die reeds lid waren in onze scouts, kunnen uiteraard herinschrijven! Dit kan ook via het evenement 'Inschrijving leden 2024-2025'. Gelieve er goed op te letten dat de juiste (nieuwe) tak per kind wordt aangeduid :)

UiTPAS

Sinds enkele jaren is onze scouts aangesloten bij UiTPAS om zo iedereen de kans te kunnen bieden om zich bij onze scouts aan te sluiten. Indien u hier gebruik van wenst te maken, stuur dan een mail naar groepsleiding@joe-english.be.

* de kapoenen zijn de jongste tak van onze scouts. Eerstejaars kapoenen zijn kinderen die aan de start van het scoutsjaar in het jaar zijn waarin ze 6 jaar worden (leeftijd 1e leerjaar). Gelieve deze minimale leeftijdsgrens te respecteren en ons geen mails te sturen voor kinderen die jonger zijn.

Inschrijvingen nieuwe leden volgende jaren

Ergens rond midden augustus (exacte datum wordt begin augustus op de website gezet) voor het aankomende scoutsjaar zal u via 'Evenementen' => 'Inschrijvingen nieuwe leden scoutsjaar 20XX-20XX' enkele (contact)gegevens van uw kind kunnen achterlaten om zo op onze (wacht-)lijst terecht te komen. 

Net als voor het scoutsjaar 2024-2025 zullen we bij onze jongste tak (de kapoenen*) werken we met een (wacht-)lijst voor nieuwe leden, waar voorrang wordt gegeven aan kinderen met oudere broers/zussen binnen onze scouts. Dit doen we om een grote toestroom aan nieuwe leden de baas te kunnen. 

De gegevens achtergelaten voor kapoenen gedurende de eerste 24u na opening van het evenement zullen gerandomiseerd worden. Op deze manier willen we iedereen een gelijke kans geven, en bent u niet afhankelijk van de allersnelste wifi :). U krijgt vervolgens van ons een mail met daarin ofwel een uitnodiging tot 2 testvergaderingen voor uw kind ofwel dat uw kind op onze wachtlijst staat.

Voor onze andere (oudere) takken, laat u ook uw gegevens via bovenstaand evenement. Uw kind mag 2 maal komen proberen op onze scouts. U hoeft hierbij niet op een mail van ons te wachten.

 

Na 2 keer proberen krijgt u van ons een mail met een uitnodiging tot definitieve inschrijving. Indien u geen mail ontvangen heeft, maar uw kind toch 2 keer is komen proberen, gelieve dan zelf een mailtje te sturen naar groepsleiding@joe-english.be. Het is belangrijk dat uw kind definitief is ingeschreven bij een 3e vergadering, anders is uw kind niet verzekerd!

* de kapoenen zijn de jongste tak van onze scouts. Eerstejaars kapoenen zijn kinderen die aan de start van het scoutsjaar in het jaar zijn waarin ze 6 jaar worden (leeftijd 1e leerjaar). Gelieve deze minimale leeftijdsgrens te respecteren en ons geen mails te sturen voor kinderen die jonger zijn.

Aankomende evenementen

bottom of page